Torus Kişisel Gelişim Merkezi
Burada Negatif Enerjilere Yer Yok

WhatsApp : +44 7404 336461

E-Posta : info@torusbioenerji.com

Usui reiki 1.derece

Usui reiki 1.derece

 

BİRİNCİ AŞAMA REİKİ EĞİTİMİ

Birinci aşama eğitiminde, öğrenciye birinci aşama uyumlaması verilerek kişinin aurası ve çakraları Reiki enerji frekansına ayarlanmış olur. Bu aşamada Reiki’nin tarihçesi ve prensipleri öğretilir. Kişinin kendisine ve bir başkasına Reiki uygulayabilmesi için gereken standart el pozisyonları gösterilir.

Bu aşama öncelikle fiziksel bedene ilişkin çalışmaları içerir. Reiki 1’e uyumlandıktan sonra, genellikle, uyumlamayı takip eden aylarda kişinin fiziksel sağlık durumu daha iyiye gider. Reiki 1 uyumlamasına alışmak üç veya dört hafta kadar zaman alabilir.

 

EĞİTİM YERİ : TORUS KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ (UZAKTAN)

EĞİTİM SÜRESİ : 1 GÜN

USUİ REİKİ 1.DERECE EĞİTİMİ

BU SEVİYEYE BAŞLANGIÇ SEVİYESİDİR ENERJİNİN AKTİFLEŞME SÜRECİ BAŞLAR VE TEMEL EĞİTİMLER VERİLİR.

EĞİTİM SONUNDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME YAPILIP GEREKLİ DÖKÜMANLAR VE SERTİFİKA DANIŞANA TAKDİM EDİLİR.

 

Torus Kişisel Gelişim Merkezi

 

KENDİNİZİ KEŞFETMENİN ZAMANI GELDİ

Internatıonal Bioenerji & Usui Reiki, Parapsikoloji

Metafizik Uzmanı

Nihat Hoca

 

Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında
Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 


 

UZAKTAN UYUMLAMA

Uzaktan uyumlama (inisiyasyon) almadan önce Reiki,nin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Reiki sınırsız bir enerji formudur. Reiki yüksek bir bilince, frekansa, titreşime sahip bir enerji çeşitidir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir kendisi sorunlu bölgeye yönelir ve buna göre şifalanma sağlar. Aslında her şey niyet ile başlar.

Reiki de zaman ve mekan kavramı yoktur. (Reiki 2.Aşama uyumlanan bir kişi uzağa enerji gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama (inisiyasyon) ile yakından uyumlama (inisiyasyon) arasında hiçbir fark yoktur. Bu nedenle eğitimlerimiz ister yakından olsun ister ise uzaktan olsun eğitimin kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır.

 

Torus Bioenerji

 

Reiki eğitimleri 1.Aşama ile başlamakta olup ölçme değerlendirme ile bir üst seviyeye geçiş yapabilmektedir. Bir öğrenci danışan 1.Aşama dan 3.Aşamaya direk geçiş yapamamaktadır. Kademeli bir şekilde Aşamalar arası bir üst seviye ye geçiş mümkündür. Fakat 2. veya 3.Aşamadaki bir öğrenci 1.Aşama tekrarı yapabilmektedir. Yani danışan üst modüllerden alt modüllere geçiş yapıp eğitimini tekrar tazeleyebilir. fakat en alt modülden en üst modüle geçiş yapamaz.

 


ÖNEMLİ NOT:

Şu konuyuda belirtmek gerekir ki Reiki eğitimi alacak bir kişi danışan öncelikle kendine inanmalı, istekli, disiplinli, yanlışı ve doğruyu ayırt etmeli, hayatını sorumlu yaşamalı, ruhsal ve fiziki sağlığına özen göstermelidir. Enerjiyi iyi niyetli kullanmalı, ihtiyacı olanlara şifa enerjisi vermeli. Bu önermekte olduğumuz maddelere uyan bir kişi bioenerji de hedefine daha hızlı ulaşabilmekte, çevresine daha verimli olup tam anlamıyla gerçek bir şifacı statüsüne kavuşabilmektedir.

 

Torus bioenerji & usui reiki danışmanlık merkezi gerçek Reiki nedir siz değerli danışanlarımıza öğretmektedir. Bir çok Reiki adı altında eğitim verdiğini iddia etmekte olan kişi yada kişiler vardır. Fakat verdikleri eğitimin Reiki ile hiçbir alakası yoktur. aslında Reikinin ne olduğunu bile tam anlamıyla kendileride bilmemektedir. onun için gerek bioenerji gerek usui reiki veya başka bir enerji formlarının eğitimini alacağınız Master Eğitmenini gerçekten çok iyi seçmelisiniz. Yalnış veya eksik yapılan uyumlamalar (inisiyasyon) eksik bilgiler kişilerde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.


 

TORUS BİOENERJİ & USUİ REİKİ

UZAKTAN BİOENERJİ & USUİ REİKİ EĞİTİM PROGRAMI

Dünyanın neresinde olursanız olun sizleri enerji ile buluşturuyoruz

İster kişisel enerji seansı alabilir isterseniz, Reiki eğitimlerine katılıp sizde Reiki şifacı olabilirsiniz

 


Hediye Çalışmalarımızı İncelemenizi Öneririz