Torus Kişisel Gelişim Merkezi
Burada Negatif Enerjilere Yer Yok

WhatsApp : +44 7404 336461

E-Posta : info@torusbioenerji.com

Boyutlar Arası İletişim

Bilinçler, bir kere kendi kendileriyle olan iletişimlerini fark edebildikleri takdirde, bunu diğer boyutlar ve varlıklarla da olan iletişimlerinin farkındalıkları şeklinde devam ettirebileceklerdir. Boyutlararası iletişim farkındalıklarını engelleyen en büyük engel, KORKU frekanslarıdır. Bir başka deyişle, açılma korkusudur. Korku frekansı, sizin sonsuz boyutlara açılma özgürlüğünüzü engelleyen bir ENGELDİR. Bu yüzden de, bu frekansı her ne kadar yok edemeseniz de, “korku frekansını yenmek için, o an dikkâtinizi korku yerine sevgi, kabul, değişim vs. gibi şeylere yönelterek” korkunun yoğunluğunu en aza indirebilirsiniz! Madem ki durmadan sonsuz boyutlardan bahsediyoruz, demek oluyor ki; sonsuz sınırsız yaşam şekillerinden de bahsediyoruz. Bunu bildikten sonra, neden korkalım ki? Sonsuz sınırsız bilgi, boyut, imkân yaşam şekillerinin vs. mevcudiyetini bilen bizler, neden kendimizi bütün bunlara bile bile kapatalım ki? Üstelik üçüncü boyuttan sonra, bu kadar da kesin hatlarda ikilemler olmadığını bildiğimiz halde!!!

 

Dostlarım; hayatta hiçbir şey, korkulacak kadar korkutucu değildir! Sonsuz boyutlarda farklı farklı bulunabilen Öz Varlığınızın bu boyutta bir yansıması olan sizler, neden diğer boyutların yansımadan da öte, gerçeklerinden korkasınız ki?

Onları deneyimlemeniz ve tekamülünüzü engellememeniz gerektiğini bilen sizler; yerine göre olması gerekeni yaşayıp, deneyimleyecek ve ancak bu şekilde ilerleyebileceksinizdir. Aksi taktirde tekamülünüzü engellemiş ve bir sonraki sefere ertelemiş olacaksınız!!!

 

Bu yüzden, sizde olmasını istemediğiniz, birtakım denge bozucu olduğunu hissettiğiniz his, duygu, hal, düşünce, davranış, hareket vs. gibi engelleyici fazlalıklardan vazgeçmeyi, gerçekten isteyip vazgeçmek için hemen eyleme geçmelisiniz. Bunlara; Yolculuk Tedbirleri diyebilirsiniz. İşte bu Yolculuk Tedbirlerini her zaman alıp kendinizi bir an önce; neden dengeye koyup yolunuza devam etmeyesiniz ki? Bu yolda karşınıza zorluk gibi görünen zorluklar muhakkak çıkacaktır. Bu böyle olmasa nasıl deneneceksiniz ki?

 

Görüyorsunuz, birtakım şeyler gereksiz gibi görünse de gerekli
olabiliyorlar. Sizlere sorulan bütün bu soruları şimdi, kendinize sorma ve cevaplarını düşünebilme ŞANSINI verebiliyor musunuz?

 

Hiçbir şey için geç değilken, seçmiş olduğunuz bu zamanlama koduyla da, bu bilgiyi alırken, hemen şimdi bu bilgiyi neden uygulamayasınız ki? Korku, şüphe “sınırlayıcı kavramlar” vs. yerine sizi zaten hakkettiğiniz, Sonsuz Özgürlüklerinize açacak; sevgi, kendine güven, kabul, değişim vs. gibi deneyimlerin getireceği, çok yüksek frekanslarla, sonsuzlukta gittikçe güçlenen yoğunluklarda titreşimler ve başarılı boyutsal İletişimler dileğiyle…