Torus Kişisel Gelişim Merkezi
Burada Negatif Enerjilere Yer Yok

WhatsApp : +44 7404 336461

E-Posta : info@torusbioenerji.com

Bioenerji uygulayıcı eğitimi

Bioenerji uygulayıcı eğitimi

 

 

KİMLER KATILABİLİR

Tıp Doktorları, Sağlık Görevlileri, Fizik Tedavi Uzmanları, Psikologlar, Yaşam Koçları, Reiki uygulayıcıları, hipnotistler, Güzellik Uzmanları, Diyetisyenler, Şifa pratisyeni olmak, ailesine ve arkadaşlarına (çevresine) enerji vermek isteyenler ve bioenerji ile ilgili çalışmalara gönülden ilgi duyan, gelişmek ve ileri düzeylere ulaşmak isteyen, hem kendisinin hem insanların daha sağlıklı ve huzurlu yaşamalarına katkıda bulunmayı insani vazife olarak hisseden kişiler katılabilir.
Bioenerji hakkında detaylı bilgi sahibi olacağınız bu eğitim sürecinde, manyetik enerji, aura ve çakraların insan yaşamına etkilerini öğreneceksiniz.
Ayrıca bioenerji’nin nasıl ve hangi durumlarda uygulayacağını, nasıl bioenerji uygulayacağınızı ve uzakta bulunan birine nasıl bioenerji gönderebileceğinizi de uluslararası standartlarda detaylı bir şekilde öğreneceksiniz.

Kendine ya da çevresine bioenerji uygulamak isteyenler, program bitiminde bu uygulamaları yapabilecek düzeyde bilgi sahibi olurlar.

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

 • Bioenerji Nedir
 • Bioenerji Nasıl Uygulanır
 • Uygulama Tekniği
 • İlk Uygulama Sırasında Yaşananlar
 • Bioenerjinin Kişisel Yararları
 • Aura Nedir
 • Auranın Katmanları
 • Auranın Renkleri ve Anlamları
 • Bireyler Arası Aura Etkileşimi
 • Alanlardaki Enerji Akışı
 • Auradaki Enerji Merkezleri Çakralar
 • Yedi Ana Çakra ve Fonksiyonları
 • Çakralar ve Açıklamaları vs
 • Uyumlama (İnisiyasyon)

 

EĞİTİM YERİ : TORUS KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ (UZAKTAN)

EĞİTİM SÜRESİ : 1 GÜN

BİOENERJİ UYGULAYICI EĞİTİMİ

BU SEVİYE BAŞLANGIÇ SEVİYESİDİR ENERJİNİN AKTİFLEŞME SÜRECİ BAŞLAR VE TEMEL EĞİTİMLER VERİLİR.

EĞİTİM SONUNDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME YAPILIP GEREKLİ DÖKÜMANLAR VE SERTİFİKA DANIŞANA TAKDİM EDİLİR.

 

 

Torus Kişisel Gelişim Merkezi

 

KENDİNİZİ KEŞFETMENİN ZAMANI GELDİ

Internatıonal Bioenerji, Usui Reiki, Parapsikoloji

Metafizik Uzmanı

Nihat Hoca

 

Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında
Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

 


 

UZAKTAN UYUMLAMA

Uzaktan uyumlama (inisiyasyon) almadan önce Bioenerji,nin doğasını öğrenmemiz yada hatırlamamız gerekiyor. Bioenerji sınırsız bir enerji formudur. Bioenerji yüksek bir bilince, frekansa, titreşime sahip bir manyetik enerji çeşitidir. Enerji aktarılan kişinin en yüksek hayrını bilir kendisi sorunlu bölgeye yönelir ve buna göre şifalanma sağlar. Aslında her şey niyet ile başlar.

Bioenerji de zaman ve mekan kavramı yoktur. (Bioenerji Uygulayıcı eğitimi almış bir kişi uzağa enerji gönderebilmektedir.) Uzaktan uyumlama (inisiyasyon) ile yakından uyumlama (inisiyasyon) arasında hiçbir fark yoktur. Bu nedenle eğitimlerimiz ister yakından olsun ister ise uzaktan olsun eğitimin kalitesinde bir değişiklik olmayacaktır.

 

Torus Bioenerji

 

Bioenerji eğitimleri uygulayıcı modülü ile başlamakta olup ölçme değerlendirme ile bir üst seviyeye geçiş yapabilmektedir. Bir danışan uygulayıcı eğitimini almadan uzmanlığa direk geçiş yapamamaktadır. Kademeli bir şekilde modüller arası bir üst seviye ye geçiş mümkündür. Yani danışan üst modüllerden alt modüllere geçiş yapıp eğitimini tekrar tazeleyebilir. fakat en alt modülden en üst modüle geçiş yapamaz.

 


ÖNEMLİ NOT:

Şu konuyu da belirtmek gerekir ki bioenerji eğitimi alacak bir danışan öncelikle kendine inanmalı, istekli, disiplinli, yanlışı ve doğruyu ayırt edebilmeli, hayatını sorumlu yaşamalı, ruhsal ve fiziki sağlığına özen göstermelidir. Enerjiyi iyi niyetli kullanmalı, ihtiyacı olanlara şifa enerjisi vermeli. Bu önermekte olduğumuz maddelere uyan bir kişi bioenerji de hedefine daha hızlı ulaşabilmekte, çevresine daha verimli olup tam anlamıyla gerçek bir şifacı statüsüne kavuşabilmektedir.

 

Torus bioenerji & usui reiki danışmanlık merkezi gerçek bioenerji nedir? siz değerli danışanlarımıza öğretmektedir. Bir çok bioenerji adı altında eğitim verdiğini iddia etmekte olan kişi yada kişiler vardır. Fakat verdikleri eğitimin bioenerji ile hiçbir alakası yoktur. aslında bioenerji’nin ne olduğunu bile tam anlamıyla kendileride bilmemektedir. onun için gerek bioenerji gerek usui reiki veya başka bir enerji formlarının eğitimini alacağınız Master Eğitmenini gerçekten çok iyi seçmelisiniz. Yalnış veya eksik yapılan uyumlamalar (inisiyasyon) eksik bilgiler kişilerde olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.


 

TORUS BİOENERJİ & USUİ REİKİ

UZAKTAN BİOENERJİ & USUİ REİKİ EĞİTİM PROGRAMI

Dünyanın neresinde olursanız olun sizleri enerji ile buluşturuyoruz

İster kişisel enerji seansı alabilir, isterseniz bioenerji eğitimlerine katılıp sizde bioenerjist şifacı olabilirsiniz

 


Hediye Çalışmalarımızı İncelemenizi Öneririz