Torus Kişisel Gelişim Merkezi
Burada Negatif Enerjilere Yer Yok

WhatsApp : +44 7404 336461

E-Posta : info@torusbioenerji.com

3.Göz psişik güçlendirme

3.Göz psişik güçlendirme

 

 

PSİŞİK GÜÇLER AÇIK MESAJLAR

İnisiyasyonda, Ruh bağlantısı yapılıp Üçüncü Göz açılır ve açıkça psişik mesajlar almaya başlarsınız. Bu uyumlanma, sezgi yeteneğini geliştirir ve içgüdülerinizi yükseltir. Sadece vizyonlar (Duru görü) değil, aynı zamanda duru işiti ve / veya psişik mesajları alabilirsiniz. Üçüncü Göz Psişik Güçlendirme, enerji alanında ilahi mesajları almayı engelleyen olumsuzlukları temizler. Bu auranızı her zaman parlak ve canlı tutmaya yardımcı olur. Aynı zamanda dışarıya psişik çalışmalar yaparken Auranızı koruma altına alır. Bu psişik yeteneklerinizi geliştirmek için Meleklerden ve Göksel Rehberlerden gelen mesajları almanız için enerjisel bir kanal açan harika bir sistemdir. Üçüncü Gözlerin üstünde ve kaşların arasında yer almaktadır. Üçüncü göz ne kadar aktifse o kadar aşağıdadır ancak Fizik gözlerin hizasındayken tam bir açılım gerçekleşmiştir. Bu alan ile ilişkili Renk genellikle lacivert veya mordur.

 

Üçüncü Göz vizyonları ve diğer mesajları almak için en muhtemel alanlarından biridir. Gelen mesajlar, üçüncü göz üzerinden farklı şekillerde algılanır. Genellikle Rehberler ve melekler ile iletişim kuracak olan üçüncü gözdür. Üçüncü göz, ruhsal mesajlar, uyarılar ve ışığın yüksek varlıkları iletişim için bir portal gibidir. Üçüncü Göz üzerinden iletileri (mesajları) içsel olarak hissetmek ya da biri size sesleniyormuş gibi algılayabilirsiniz. Bağırsaklarınızda bir gerginlik hissettiğiniz zaman, içgüdüleriniz sizi uyarıyor demektir.

 

Bu doğru bir karar değil, doğru bir hareket değil- Sakın!. Fakat bundan sonra gelen mesajları anlamaya dikkat etmelisin. Dikkat nerede ise orası gelişir. Genellikle çoğu kişi bu gelen mesajları görmezden gelir ve sürekli aynı hataları yaparlar. Ve içgüdüleriniz genellikle sizi hangi insanlardan uzak durmanız gerektiği konusunda da uyarır. Bu gerginlikleri boğazınızda, dişlerinizin kenetlenmesinde ya da mideniz veya karnınızda bulantı şeklinde hissedebilirsiniz. Bunların hepsi bir kişi ya da bir şey için uyarıdır size.

 

Bu sizin kaynağa olan doğal bağlantınızın sonucu, size yardımcı ve koruyucu… İçgüdüleriniz size olumlu şeylere karşı rehberlik ederse, Bunun hissedilişi de baş döndürücü güzellikte, heyecan verici olur. Sezgiler sıklıkla üçüncü gözünüz aracılığı ile de gelir. Ve bu daha inatçı ve ısrarcı bir mesaj olarak hissedilir. Siz olasılıklara gözünüzü açtıkça ve yolu takip ettikçe Sezgileriniz size rehberlik edecek. Daha çok size pozitif olarak yol gösterecek ve size sunulan fırsatlar için her zaman itici güç olup sizi harekete geçirecektir. Bunun yanında sezgileriniz sizi olumsuz ve tehlikeli durumlar için uyararak da yardımcı olacaktır, fakat bunu yaparken size ya daha uzun ama pozitif bir yol sunar ya da başka bir yol gösterir.

 

İçgüdüleriniz ve Sezgileriniz, sizin en yüksek hayrınıza koruma ve rehberlik için birlikte hareket ederler. Daha önce ona dokunmuş ya da orada yaşamış birileri ile ilgili. Üçüncü gözünüz, diğer canlıların, kristallerin, bitkilerin, hayvanların ve diğer insanların enerjilerini hissetmenize yardımcı olur. Dünya da bir canlıdır ve kendi enerjilerini dışarı yayar. Üçüncü gözünüz tüm canlılardan yayılan bu enerjileri alır ve sizin anlayabileceğiniz mesajlara çevirip size iletir. Tek yapmanız gereken, artık dikkatinizi bunlara çevirmek.

 

EĞİTİM YERİ : TORUS KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ (UZAKTAN)

EĞİTİM SÜRESİ : 1 GÜN

ÜÇÜNCÜ GÖZ PSİŞİK GÜÇLENDİRME EĞİTİMİ

(DURU GÖRÜ – DURU İŞİTİ – DURU SEZİ ) YETENEĞİNİZİ GELİŞTİRMEK İSTERSENİZ BU UYUMLAMA TAM SİZE GÖRE

EĞİTİM SONUNDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME YAPILIP GEREKLİ DÖKÜMANLAR VE SERTİFİKA DANIŞANA TAKDİM EDİLİR.

 

Torus Kişisel Gelişim Merkezi

 

KENDİNİZİ KEŞFETMENİN ZAMANI GELDİ

Internatıonal Bioenerji & Usui Reiki, Parapsikoloji

Metafizik Uzmanı

Nihat Hoca

 

Cumartesi ve Pazar günleri dahil her gün 10:00 – 21:00 saatleri arasında
Whatsapp iletişim hattından bizlere ulaşabilirsiniz.